Burdasiniz : Anasayfa / Butik Çikolata

Hakkımızda

2009 yılından itibaren faaliyette bulunan Butik çikolata %100 Belçika çikolatası ile tamamen katkısız çikolatalar üreterek siz değerli müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Üretmiş olduğu değişik lezzetler sizler tarafından kısa sürede büyük beğeni kazanmış olup yurt içinde adından söz edilir bir marka haline gelmiştir.
Çok yakında altyapı çalışmalarının bitirilmesi ile franchise yapısınada başlayacak olan firmamız kısa sürede yurtdışı pazarında açılmayı hedeflemektedir.
 

DEĞERLERİMİZ
 

KALİTE
Firmamız her anlamda toplam kalite anlayışıyla ilerlemeyi hedeflemiştir. Bu hedefinide ISO 22000 ile müşteri hizmetine sunmaya devam etmektedir. Üretim anlayışında kaliteden taviz vermemek ana prensibimizdir.


GÜVENİLİRLİLİK
Şirket içinde ve dışında tüm ilişkilerimizde güven ve şeffaflığı amaç edindik. Şunu çok iyi biliyoruz ki sektörde emin adımlarla ilerliyebilmemiz için dürüst ve şeffaf olmak her zaman kazandıracaktır.


BAŞARIYA ODAKLI DEĞİŞİM
Ülkemiz ve dünyada ki değişimleri takip edip, gerekli uyumu sağlamayı ve teknolojiyi her anlamda kullanmayı hedefliyoruz.


TAKIM RUHUYLA ÇALIŞMAK
Farklı fikirlerin en iyiye ulaşma yolunda bir basamak olduğunu düşünüyoruz.